KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515022

nr 1751 5022

Oidentifierad konstnär. Signerad Håkanson, Munkbron. Olja på pannå, 37x458 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:05:07

15/12 12:24:17 1      Vinnande bud